Кошик
468 відгуків
АВТО КОМФОРТ +
+380 (95) 793-96-07
+380 (96) 097-97-11
+380 (63) 642-77-07

Типи вихлопних систем

Типи вихлопних систем

Основні типи вихлопних систем

Існують три основних типи вихлопних систем, здатних збільшити ефективність транспортного засобу і класифікуються вони за кількістю в них використовуваних компонентів. Найменша серед них це вихлопна система типу:

                 
 
axleback, яка замінює всі вихлопні частини від заднього моста до наконечника вихлопної труби. Хоча це тип та забезпечує мінімальний приріст продуктивності він все ж краще ніж штоковый так і більш доступний.

Вихлопні системи типу CatBack

Вихлопні системи типу catback вкрай популярні бо для своєї щодо середньої вартості така система дає непоганий приріст продуктивності. Вона замінює всі вихлопні частини від каталізатора до наконечника вихлопної труби, і безліч комплектів включають навіть глушник і випускний колектор.

                          

Такі системи мають відмінності в середній частині труби, є такі конфігурації як: Xpipe, Hpipe і Ypipe. Серед них Xpipe забезпечує трохи більшу швидкість обертання (об/хв) і приріст потужності (за лошадинным снаги), чим інші два типи згідно American Muscle.

Однак більш важливими факторами є діаметр і матеріал труб ніж їх конфігурація.

Вихлопні системи типу Header Back

Така система повністю замінює всі вихлопні частини від випускного колектора (павука) до наконечника вихлопної труби.
                     
Це самий повний тип вихлопних систем з продаються так як він забезпечує найбільше збільшення продуктивності за рахунок приросту потужності й крутного моменту. Тим не менш, це найдорожчий тип изза кількості деталей, які в ньому застосовуються.

Конфігурації вихлопних систем

Крім цих трьох типів є ще кілька відмінностей у вихлопних конфігураціях. У стандартну конфігурацію входить одна вихлопна труба, один глушник і така конфігурація застосовна в більшості седанів, спортивних позашляховиків і вантажівок.

                          

Вона найдешевша, так як її практично неможливо модифікувати і зовсім складається з кількох частин

Подвійний вихлоп

У такій конфігурації застосовується два глушника і дві вихлопні труби. Подвійні конфігурації таких систем як axleback і catback вважаються не зовсім вірними, вони модернізують стиль і звук авто але пропонують лише мінімальний приріст продуктивності.

Сама правильна подвійна конфігурація можлива лише у типу Header Back, така система повністю відновлює автомобіль.

Розміри і матеріали вихлопних труб

Розміри вихлопної труби, або її діаметр, а так же матеріал критично впливають на продуктивність авто. Діаметр повинен збігатися з розміром і базової потужністю двигуна у відповідності з MagnaFlow, найбільшим виробником вихлопних систем.

 
Об'єм двигуна Кінські сили Одинарний вихлоп подвійний вихлоп
(куб. дюймів) (дюйм) (дюйм)
                            
                           
150200 CID 100 150 2 2.25 2
                           
200250 CID 100 200 2.25 2.5 2 2.25
                           
250300 CID 150 250 2.5 3 2 2.5
                       
300350 CID 200 350 2.5 3 2.25 2.5
                       
350400 CID 250 550 3 4 2.5 3
                        
Когда речь идет о расширении размера выхлопной трубы, то общее правило гласит о том что увеличивать нужно на 0,25 ­ 0,5 дюйма от оригинального размера выхлопной системы, однако это фактически уменьшит мощность и крутящий момент.

Материалы выхлопных систем

Выхлопные системы производят из различных материалов. Алюминированая сталь имеет блеск алюминия и стальную прочность. Нержавеющая сталь марки 409L это низкоуглеродистая карбоновая сталь, которая на протяжении долгих лет является короззионностойкой и достаточно термостойкой для того чтобы работать с горячими двигателями.

Така сталь дорожча ніж алюмінізований але не така дорога як нержавіюча сталь 304й марки. Вона вважається найбільшою в топової лінійки матеріалів для вихлопних систем.

У складі вона містить велику кількість хрому і нікелю, за рахунок чого прекрасно пручається корозії і може працювати з самими потужними і найгучнішими двигунами. Але і її ціна відображає її якість.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner